Projektit / Visualisointi / 3D Animation of Safera Oy’s SAFERA Airis Intelligence

Case: 3D-Animaatio Safera Oy:n SAFERA Airis Intelligence:n toiminnasta
Asiakas: Safera Oy
Aikataulu: 3/2015
Tekijät: Design Reform Oy
Liesiturvallisuuden edelläkävijä Safera teetti animaation SAFERA Airis Intelligence järjestelmästä. Animaatio selittää miten älykäs liesivahti toimii. Saferan älykäs liesivahti havaitsee silmällekin näkymättömät uhat, mutta se tunnistaa myös ihmisen toiminnan ja liikkeet lieden ympärillä.
Liesiturvallisuuden edelläkävijä Safera soveltaa markkinointiviestinnässään mielellään 3d-animaatiota. Se on tämän päivän henkeen sopiva tapa kertoa tuotteen ja yrityksen tarina. Dynaaminen animaatio lisää yrityksen kiinnostavuutta ja kehittää positiivista brändimielikuvaa. Nämä yhdessä luovat pohjaa menestyksekkäälle liiketoiminnalle.
Reijo Markku
Toimitusjohtaja
Lähetä meille muitta mutkitta kuvaus projektistasi, joka kaipaa lisäsuunnittelua ja muotoilua. Perehdymme siihen Reformin tiimissä ja otan Sinuun yhteyttä toimenpide-ehdotuksella tai jos mahdollista tarjouksella.